Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Vystupme z EU – tuhle „demokracii“ důvěrně znám.

14. 03. 2017 18:42:00
Společnost, která se bojí vlastních občanů nesměřuje nikam jinam, než k totalitě. A hlasování v EU o odzbrojení občanů již nápadně připomíná „demokratické“ rozhodování FS ČSSR.

Aktuální zpráva je, že ... „Evropský parlament dnes schválil návrh nové směrnice regulující zbraně. Návrh ještě musí schválit Rada ministrů, hlasování ale bude pouze formalita. Poté musí směrnici implementovat členské státy do svých předpisů.“ jak píše na svém blogu Martin Pánek.

Zbraň jsem nikdy neměl, zbrojní průkaz ano, ale již dávno jsem jej odevzdal Policii. Vlastnit zbraň totiž předpokládá ji použít, na což jsem nebyl připraven, protože jsem věřil době. Navíc zde bylo riziko krádeže příp. nešťastné náhody při objevení pistole všetečnými dětmi. Jen podotýkám, že na vojně jsem patřil k výborným střelcům a střílel jsem rád. Dnes opět uvažuji, zda si zbraň přeci jen neopatřit, ale o tom blog není.

Začnu takhle – v r. 1946 komunisti regulérně vyhráli parlamentní volby. Byly to na dlouhou dobu poslední svobodné volby, následovala jen bída a zmar při budování světlých zítřků. Toto by si měli uvědomit všichni obhájci „demokratického“ mechanismu v EU, kdy pro odzbrojení hlasovalo 491 a proti bylo 178 poslanců. Svých vlastních občanů se bojí Jan Keller a Jaromír Štětina. Luděk Niedermayer neví, zda se má ozbrojených občanů bát či nikoliv, asi proto se zdržel hlasování. Ostatní naši byli proti.

K demokratickému mechanismu EU – EU parlament je jediný na světě, kde poslanci v rámci „vyššího stupně demokracie“ nemají zákonodárnou iniciativu. Tuším, že i poslanec FS ČSSR mohl formálně navrhnout zákon, ale nejsem si jistý. V rámci té pravé EU demokracie pak byla de-facto vyloučena diskuze o pozměňovacích návrzích. Od nového roku totiž platí nový jednací řád, který umožňuje o nich nehlasovat. Nadále platí, že dohoda několika nikým nevolených magorů má přednost.... přesněji, pokud se tito magoři dohodnou, má jejich dohoda navrch před diskuzí poslanců, tudíž diskuze je nepřípustná. Myslím, že komunisti se svou hrou na demokracii byli naprostí žabaři a teď jen nevěřícně koukaj co je všechno možné, když lid mediálně správně zmasírujete.

A teď kdo je náš asi náš vzor – není to Amerika, kde lidé dosáhli největšího blahobytu na planetě, neboť ta uznává, že dobře organizovaná domobrana je nezbytná v zájmu bezpečnosti svobodného státu. Dále si v době největšího rozkvětu uzákonila, že právo lidu držet a nosit zbraně nesmí být omezováno. Náš vzor není ani Švýcarská federace, kde de-facto všichni muži tvoří armádu a mají možnost a někdy i povinnost mít doma zbraň. Tyto dvě země tedy můžeme brát jako odstrašující příklad, kam bychom rozhodně podle EU myslitelů neměli dospět.

Naším vzorem je tak někdo úplně jiný, někdo, kdo se taky bál svobodných a ozbrojených občanů – v nedávné historii můžeme začít např. u V.I. Lenina nebo třeba A. Hitlera. To jsou osobnosti, které mají stejný náhled na problematiku držení zbraní jako ty paka v EU.

Kdyby mi někdo v 89 řekl, že nesvoboda přijde ze Západu, poklepu mu na čelo. Zatím však mohu tak akorát klepat na čelo sám sobě za to, že jsem byl pro vstup do EU.

Odzbrojením to neskončí vážení. Demokratický mechanismus v parlamentu EU je fakticky již delší dobu vyřazen, takže můžeme čekat další a další omezování a ubírání svobody. Zatím máme narovnané okurky, správně červená rajčata, ideálně zahnuté banány, nesmíme mít kuřáckou hospodu a vysavač, který opravdu vysává a jen nevrčí. Mamince a tatínkovi smíme nadále říkat jen maminek a tatínka. Nesmíme mluvit o tom, že existuje nemálo příchozích, pro které jsme nevěřící psi, protože naše demokracie je pro ně horší něž jejich středověká doktrína. Zatím se může diskutovat o právech žen a např. homosexuálních menšin, ovšem již je zakázáno veřejně poukazovat, že nově příchozí mají pro ženu ve své doktríně podřadné postavení s polovičními právy a pro homosexuály místo na konci provazu. Nesmí se moc ventilovat, že naši věrní spojenci tuhle ukamenují na veřejnosti ženu, useknou ruku nebo bráno z druhé strany rozbombardují jakž-takž funkční stát do středověku. Tohle jsou naši spojenci a přátelé .... nevím jak Vy, ale přesně tak si „představuji“ demokracii a lepší zítřky.

Děkuji, tuto „demokracii důvěrně znám, v této společnosti být nechci.

Můžeme se stejnou vervou jak po r. 1946 budovat lepší uvědomělejší společnost nebo se poučit a okamžitě začít podnikat kroky na záchranu zbytků našich svobod. Jsem ochoten stát u stolku s peticí za vystoupení z EU a nabízet svým spoluobčanům, ať se (zatím svobodně) vyjádří, zda chtějí tuhle EU nebo raději vystoupit. Prohlašuji, že projevenou vůli většiny budu respektovat, auta nezapalovat, výkladní skříně nerozbíjet ...

Blíží se volby a dle mého je třeba nasměrovat chod věcí veřejných zpět k normálu. Politik, který chce získat můj hlas ve volbách si může přečíst co za něj požaduji.

https://www.facebook.com/smlouvasvolicem

Autor: David Dvořák | úterý 14.3.2017 18:42 | karma článku: 38.92 | přečteno: 1204x

Další články blogera

David Dvořák

Údajně dočasné předvolební opatření pro pracovníky a redaktory ČT .. cha, cha.

Konspirační web všech xenofobů, zaprodanců a zkrachovalců přišel s informací, že zaměstnanci a redaktoři České televize dostali pokyn, jak chápat svobodu projevu v soukromí.

15.9.2017 v 12:32 | Karma článku: 35.86 | Přečteno: 1588 | Diskuse

David Dvořák

Prodáme Vám migranty. Zn.: + zaplatíme 60.000 Éček/kus

Tohle nemá chybu. Na nabídku se lze dívat z různého úhlu pohledu – pokusím se skromně popsat jen pár z nich.

10.9.2017 v 15:45 | Karma článku: 40.91 | Přečteno: 1638 | Diskuse

David Dvořák

Drobná paralela k rozhodnutí Soudního dvora Evropské unie.

Sdělovacími prostředky v minulých dnech proběhla zpráva o tom, že Soudní dvůr EU rozhodl o zamítnutí žaloby Slovenska, Maďarska a Polska ve věci uprchlíků, resp. tzv. uprchlických kvót. Pro všechny mám drobnou paralelu.

9.9.2017 v 12:31 | Karma článku: 40.97 | Přečteno: 1594 | Diskuse

David Dvořák

Pane Bože ….. za co!!??

Já vím, trošku jsem zlobil a asi celá naše generace, ale zase tak moc, abychom byli trestáni dvakrát?? To snad ne!

1.9.2017 v 21:40 | Karma článku: 37.16 | Přečteno: 1236 | Diskuse

Další články z rubriky Ostatní

Helena Vlachová

Bankrot slušnosti a poctivosti na české politické scéně

Naše země se může pochlubit výbornými herci, zpěváky, skladateli, lékaři, vědci, sportovci, spisovateli, režiséry i dalšími, kteří dělají svou profesi poctivě. Ale naši politici?

23.9.2017 v 6:47 | Karma článku: 8.77 | Přečteno: 105 | Diskuse

Jan Pražák

Horňáci a dolňáci

Kdo by neznal ono klasické dělení nás chlapů podle toho, zda jsme víc okouzleni ženskými ňadry nebo klínem.

22.9.2017 v 21:32 | Karma článku: 12.81 | Přečteno: 511 | Diskuse

Klára Tůmová

To bude veselo!

Ne každé vylepšení je opravdu k lepšímu, ne všechno nové přinese ulehčení a pohodlí. Zvlášť když se vyskytne moucha a všechno jde ne úplně dobrým směrem. Jó, tady bude brzy veselo. Ovšem nebudu to já, kdo se pobaví.

22.9.2017 v 21:04 | Karma článku: 7.47 | Přečteno: 211 | Diskuse

Libuse Palkova

Sex je nás-dělá dobře mně i tobě

Povzbuzena úspěchem předchozí soutěže, týkající se názvu jaderné elektrárny, rozhodla jsem se vyhlásit další. O čem bude, snad dostatečně napovídá nadpis, který jsem si vypůjčila z jedné známé písničky.

22.9.2017 v 19:55 | Karma článku: 9.43 | Přečteno: 592 | Diskuse

Jana Slaninová

Hirudoterapie: jak být kruci sexy v plenkových kalhotkách?

"A příště vám dám pijavky na kostrč." Tak. A mám to mít. Aby se nastartovala činnost lymfy a vylepšilo se fungování mého těla co se týče vnitřních ženských orgánů, musím něco vydržet.

22.9.2017 v 19:50 | Karma článku: 10.71 | Přečteno: 256 | Diskuse
Počet článků 115 Celková karma 38.55 Průměrná čtenost 1751
Čím jsem starší, tím více mi vadí páchání zla na dětech a bezbranných, jinak jsem asi celkem normální ....


Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.