Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Vystupme z EU – tuhle „demokracii“ důvěrně znám.

14. 03. 2017 18:42:00
Společnost, která se bojí vlastních občanů nesměřuje nikam jinam, než k totalitě. A hlasování v EU o odzbrojení občanů již nápadně připomíná „demokratické“ rozhodování FS ČSSR.

Aktuální zpráva je, že ... „Evropský parlament dnes schválil návrh nové směrnice regulující zbraně. Návrh ještě musí schválit Rada ministrů, hlasování ale bude pouze formalita. Poté musí směrnici implementovat členské státy do svých předpisů.“ jak píše na svém blogu Martin Pánek.

Zbraň jsem nikdy neměl, zbrojní průkaz ano, ale již dávno jsem jej odevzdal Policii. Vlastnit zbraň totiž předpokládá ji použít, na což jsem nebyl připraven, protože jsem věřil době. Navíc zde bylo riziko krádeže příp. nešťastné náhody při objevení pistole všetečnými dětmi. Jen podotýkám, že na vojně jsem patřil k výborným střelcům a střílel jsem rád. Dnes opět uvažuji, zda si zbraň přeci jen neopatřit, ale o tom blog není.

Začnu takhle – v r. 1946 komunisti regulérně vyhráli parlamentní volby. Byly to na dlouhou dobu poslední svobodné volby, následovala jen bída a zmar při budování světlých zítřků. Toto by si měli uvědomit všichni obhájci „demokratického“ mechanismu v EU, kdy pro odzbrojení hlasovalo 491 a proti bylo 178 poslanců. Svých vlastních občanů se bojí Jan Keller a Jaromír Štětina. Luděk Niedermayer neví, zda se má ozbrojených občanů bát či nikoliv, asi proto se zdržel hlasování. Ostatní naši byli proti.

K demokratickému mechanismu EU – EU parlament je jediný na světě, kde poslanci v rámci „vyššího stupně demokracie“ nemají zákonodárnou iniciativu. Tuším, že i poslanec FS ČSSR mohl formálně navrhnout zákon, ale nejsem si jistý. V rámci té pravé EU demokracie pak byla de-facto vyloučena diskuze o pozměňovacích návrzích. Od nového roku totiž platí nový jednací řád, který umožňuje o nich nehlasovat. Nadále platí, že dohoda několika nikým nevolených magorů má přednost.... přesněji, pokud se tito magoři dohodnou, má jejich dohoda navrch před diskuzí poslanců, tudíž diskuze je nepřípustná. Myslím, že komunisti se svou hrou na demokracii byli naprostí žabaři a teď jen nevěřícně koukaj co je všechno možné, když lid mediálně správně zmasírujete.

A teď kdo je náš asi náš vzor – není to Amerika, kde lidé dosáhli největšího blahobytu na planetě, neboť ta uznává, že dobře organizovaná domobrana je nezbytná v zájmu bezpečnosti svobodného státu. Dále si v době největšího rozkvětu uzákonila, že právo lidu držet a nosit zbraně nesmí být omezováno. Náš vzor není ani Švýcarská federace, kde de-facto všichni muži tvoří armádu a mají možnost a někdy i povinnost mít doma zbraň. Tyto dvě země tedy můžeme brát jako odstrašující příklad, kam bychom rozhodně podle EU myslitelů neměli dospět.

Naším vzorem je tak někdo úplně jiný, někdo, kdo se taky bál svobodných a ozbrojených občanů – v nedávné historii můžeme začít např. u V.I. Lenina nebo třeba A. Hitlera. To jsou osobnosti, které mají stejný náhled na problematiku držení zbraní jako ty paka v EU.

Kdyby mi někdo v 89 řekl, že nesvoboda přijde ze Západu, poklepu mu na čelo. Zatím však mohu tak akorát klepat na čelo sám sobě za to, že jsem byl pro vstup do EU.

Odzbrojením to neskončí vážení. Demokratický mechanismus v parlamentu EU je fakticky již delší dobu vyřazen, takže můžeme čekat další a další omezování a ubírání svobody. Zatím máme narovnané okurky, správně červená rajčata, ideálně zahnuté banány, nesmíme mít kuřáckou hospodu a vysavač, který opravdu vysává a jen nevrčí. Mamince a tatínkovi smíme nadále říkat jen maminek a tatínka. Nesmíme mluvit o tom, že existuje nemálo příchozích, pro které jsme nevěřící psi, protože naše demokracie je pro ně horší něž jejich středověká doktrína. Zatím se může diskutovat o právech žen a např. homosexuálních menšin, ovšem již je zakázáno veřejně poukazovat, že nově příchozí mají pro ženu ve své doktríně podřadné postavení s polovičními právy a pro homosexuály místo na konci provazu. Nesmí se moc ventilovat, že naši věrní spojenci tuhle ukamenují na veřejnosti ženu, useknou ruku nebo bráno z druhé strany rozbombardují jakž-takž funkční stát do středověku. Tohle jsou naši spojenci a přátelé .... nevím jak Vy, ale přesně tak si „představuji“ demokracii a lepší zítřky.

Děkuji, tuto „demokracii důvěrně znám, v této společnosti být nechci.

Můžeme se stejnou vervou jak po r. 1946 budovat lepší uvědomělejší společnost nebo se poučit a okamžitě začít podnikat kroky na záchranu zbytků našich svobod. Jsem ochoten stát u stolku s peticí za vystoupení z EU a nabízet svým spoluobčanům, ať se (zatím svobodně) vyjádří, zda chtějí tuhle EU nebo raději vystoupit. Prohlašuji, že projevenou vůli většiny budu respektovat, auta nezapalovat, výkladní skříně nerozbíjet ...

Blíží se volby a dle mého je třeba nasměrovat chod věcí veřejných zpět k normálu. Politik, který chce získat můj hlas ve volbách si může přečíst co za něj požaduji.

https://www.facebook.com/smlouvasvolicem

Autor: David Dvořák | úterý 14.3.2017 18:42 | karma článku: 38.92 | přečteno: 1194x

Další články blogera

David Dvořák

Paní Jourová, umíte v té Bruseli i něco jiného než vyhrožovat, zakazovat a regulovat?

Aktuálně komisařka Jourová, kandidátka hnutí ANO, vyhrožuje Polsku zastavením dotací. Nejvýstižnější komentář na její adresu je od V. Klause ml. ... všichni jste blázni, jenom já letadlo.

21.7.2017 v 8:08 | Karma článku: 41.89 | Přečteno: 1928 | Diskuse

David Dvořák

Agropošta

Poté, co EET účinně zbavilo malé obce o skomírající parazity, daňové velko-šizuňky a jiné úhlavní nepřátele státu, přichází MZ s neotřelým nápadem – zajistit prodej potravin na České poště.

17.7.2017 v 10:01 | Karma článku: 33.09 | Přečteno: 1081 | Diskuse

David Dvořák

Houstone, tady Itálie … máme problém!

V minulých dnech bylo možno v éteru slyšet zoufalé volání Itálie o pomoc. Agentura WD [Wild Duck] nelenila a dešifrovala zachycenou přísně tajnou komunikaci a nyní zveřejňuje podstatnou pasáž...

30.6.2017 v 10:53 | Karma článku: 41.42 | Přečteno: 1943 | Diskuse

David Dvořák

Přínos senátora Milana Štěcha České republice.

Senátor Štěch opět zaperlil – navrhuje, aby „pseudoživnostníky“ udávali sousedé nebo jiní, kteří na ně narazí. Zvrácenost myšlenky lze srovnat s odměnou za dopadení atentátníků na R. Heydricha.

22.6.2017 v 12:42 | Karma článku: 42.10 | Přečteno: 1757 | Diskuse

Další články z rubriky Ostatní

Karel Trčálek

Tour de France je Tour de Nuda

Právě skončivší Tour de France je, řekl bych, celkem, věrným obrazem dnešní doby. Přes veškerou nucenou bombastičnost a la reportáže T. Macka z idnes.cz, to byla jedna velká nuda

24.7.2017 v 8:17 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 48 | Diskuse

Libuse Palkova

Každý brání to svoje

Člověk mnohé pochopí, až když to pozná na vlastní kůži, anebo, pokud si zkusí určité situace vztáhnout sám na sebe, představit si, jak by bylo jemu. kdyby byl na místě jiného. Pak možná vidí věci jinak. Bez špetky empatie to nejde

24.7.2017 v 7:44 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 50 | Diskuse

Helena Vlachová

Nejhezčí prázdniny

Venku lije jako z konve a nějak se mi vybavily vzpomínky na mé prázdniny, jež lze považovat za jedny z nejhezčích

24.7.2017 v 6:46 | Karma článku: 4.66 | Přečteno: 129 | Diskuse

Filip Vajdík

Rychle žijme, než budeme taky dead!

Pořád někdo umírá. A já bych řek, že je potřeba ten život patřičně využít, ještě před tím, než budeme taky dead. Život je cesta z mámy do rakve. A mezi nimi se odehrává ten hlavní děj pro naše bytí!

23.7.2017 v 23:09 | Karma článku: 5.17 | Přečteno: 162 | Diskuse

Richard Mašek

Sociopat. Jak ho rozpoznat, a jak se ho zbavit.

Sociopat je nejnebezpečnější lidskou mutací, která existuje. Psychopat Vám dá rychle najevo, co je zač ale sociopat se tváří, jako váš nejlepší přítel nebo dokonce partner.

23.7.2017 v 21:17 | Karma článku: 27.11 | Přečteno: 1186 | Diskuse
Počet článků 107 Celková karma 40.72 Průměrná čtenost 1765
Čím jsem starší, tím více mi vadí páchání zla na dětech a bezbranných, jinak jsem asi celkem normální ....


Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.