Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Zdrcující protiútok povedeme směrnicí EU na levém křídle, zákazem nožů na pravém....

24. 03. 2017 12:42:42
Agentuře WD [Wild Duck] se podařilo zjistit příčinu mlčení vedení EU na teror v Londýně. Dle nepotvrzených zpráv je možno p. Junckerovi sdělovat špatné zprávy only ze střízliva ....

Motto doby : Optimista se učí anglicky, pesimista čínsky/arabsky a realista střílet...

Ze všeho nejdříve je nutno vyvrátit fake news, že vedení EU se k tragédii v Londýně nevyjadřuje z důvodu, že se jedná o Brity, ... ty nevděčníky, odpadlíky, zkrátka nevěřící psy, kteří nesní o růžovoučké budoucnosti EU. Opak je pravdou. Vedení EU vše bedlivě sleduje, dnem i nocí vyhodnocuje a chystá rázná opatření, kterak s terorismem skoncovat jednou provždy. Na druhou stranu je pravda, že odchodem tahouna Schulze, se vytratil jistý prvek údernosti EU myšlenek. T.č. ředitel evropské části zeměkoule je totiž zmaten jak lesní včela a má dost práce sám se sebou, neboť jako Polák úřaduje na postu nejvyšším proti vůli Polska. Na jeho omluvu tudíž dlužno dodat, že pokud se „nenalezne“, lze od něj stěží cokoli očekávat. Rovněž šéfka EU diplomacie F. Mogherini nemá čas, protože právě vybírá vhodnou fotku, přes kterou dá britskou vlajku na znamení podpory. A to nemluvě o tom, kolik času pak zabere hledání vhodného termínu pro pochod za ruce se držících semknutých EU politiků v nějaké vyklizené a zabezpečené ulici Londýna.

Jediný, kdo v této situaci zasluhuje pochvalu, je ten bezejmenný byrokratický aparát v Bruseli, který se již nezastavitelně rozjel jak příslovečná parní lokomotiva. Na tomto poli je situace skutečně jiná. Úkol zní jasně : Dorazit EU co nejrychleji na úroveň blízkého východu.“ Jen tak se tady budou cítit nově příchozí jako doma a pak musí dát pokoj neb tím dosáhli svého. Z připravovaných komplexních opatření se agentuře WD podařilo zjistit stěžejní body.

Po útoku v Londýně je zákaz nožů jasný a neoddiskutovatelný. Bude se vztahovat i na příborové nože – kdo byl na vojně ví, že zatímco v prvním roce se muselo jíst příborem, pak v mazáckém roce se musel i řízek porcovat lžičkou neb skutečnému mazákovi přeci lžička musela stačit. Takže to bez příboráku jde, odzkoušeno, ověřeno ... tečka, žádná diskuze.

Jelikož jsme de-facto ve válečném stavu nic nebrání zavést demokratické jednodenní válečné soudy se všemi xenofoby a odpůrci světlých multi-kulti zítřků. Pro zkrácení řízení pak začne soud výzvou : „Přiveďte odsouzeného...“.

Z příprav na inkluzi EU hodnot s mírumilovným náboženstvím uniklo, že samozřejmostí bude zákaz pohybu nezakrytých žen a jejich pohyb bez mužského doprovodu. Pro feministky vyřvávající něco o právech žen bude při prvním takovém prohřešku povoleno veřejné bičování, při opakovaném pak ukamenování. Mezinárodní dohled na spravedlivým výkonem budou dohlížet naši přátelé ze Saúdské Arábie.

Komplexní opatření zahrnuje samozřejmě i kulturní frontu – budou napříště, v souladu s vůlí Alláha, zakázána jakékoliv vyobrazení člověka, zvláště žen. Ti umělci, kteří zobrazovali zahalené ženy se dobrovolně dostaví na nejbližší oddělení Šária policie, kde jim bude pod dohledem lékaře useknuta ruka, která dílo proti vůli Alláha stvořila. Ti, jejichž výtvorem byla nezahalená žena to vezmou zkratkou přímo na popraviště. Ostatní hříšníci pak jako vykoupení musí své dílo vlastnoručně zničit.

Hádka údajně nastala při jednání vědecké komise EU nad požadavkem multi-kulti vyváženosti v počtu Nobelovek. Zaznívali názory, převaha nemuslimů oceněných Nobelovkou je skandální, nespravedlivá a nadále netolerovatelná. Nakonec padlo rozhodnutí, že Nobelův výbor a nadace budou pro svou zbytečnost zrušeny. Vše co člověk k životu potřebuje je obsaženo v Koránů, takže dalšího netřeba. Současně držitelé vědeckých ocenění prohlásí svá díla za nevědecká a rouhající se vůli Alláha. Knihy budou spáleny, stroje zničeny, vědci se přihlásí do rekvalifikačních genderově a multi-kulti pozitivních kurzů...

Blíží se volby a dle mého je třeba nasměrovat chod věcí veřejných zpět k normálu. Politik, který chce získat můj hlas ve volbách si může přečíst co za něj požaduji.

https://www.facebook.com/smlouvasvolicem

P.S Pro adminy bych zdůraznil, že Wild Duck znamená Divoká kachna a má asociovat s novinářskou kachnou. Agentura WD je tedy skutečně smyšlená a blog je satira na jednání špiček rozpadající se EU

Autor: David Dvořák | pátek 24.3.2017 12:42 | karma článku: 33.88 | přečteno: 911x

Další články blogera

David Dvořák

Katalánská šachovnice – na tahu belgický soud.

Ukazuje se, že Puigdemont a jeho exministři mají postup promyšlený. Role slona v porcelánu se sice ochotně a iniciativně chopil Madrid, ale teď přichází důležitější tah ... a nezávidím belgickým soudcům.

5.11.2017 v 20:20 | Karma článku: 31.69 | Přečteno: 995 | Diskuse

David Dvořák

... se ODS divím.

Prezident Zeman trefně pojmenoval největší problém „tradičních“ stran – chybí jakákoliv vize, jasný a zřetelný cíl .... chybí motivace pro voliče je volit.

27.10.2017 v 9:09 | Karma článku: 32.17 | Přečteno: 1455 | Diskuse

David Dvořák

Sluníčko Ondřej Brzobohatý promluvilo – Okamura, keců fůra.

Ve světle naší a evropské historické zkušenosti pokládám myšlení podobná p. O. Brzobohatému za doslova životu nebezpečná. Posuďte sami – v jeho textu jsem udělal jen malou záměnu....

26.10.2017 v 11:11 | Karma článku: 27.19 | Přečteno: 1080 | Diskuse

David Dvořák

Zabejčenej Andrejko.

Volby jednoznačně ukázaly, že lidé mají dost tradičních stran, které si zprivatizovali demokracii. O tom, že to byly volby protestujících občanů, svědčí mj. jeden paradox.

24.10.2017 v 9:09 | Karma článku: 21.37 | Přečteno: 880 | Diskuse

Další články z rubriky Ostatní

Ladislav Jílek

Gregoriánský kalendář

Při výročí VŘSR se vyrojilo mnoho článků a ve většině z nich bylo upozorněno na to, že říjnová byla podle juliánského kalendáře, podle gregoriánského byla až listopadová.

19.11.2017 v 11:00 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 0 | Diskuse

Libuse Palkova

Já si létám já se vznáším

Vypůjčila jsem si slova jedné písničky jako titul blogu, který netradičně představí dva zcela odlišné fenomény-přesněji, titul charakterizuje ten první jev, zatímco na druhý by se dalo vztáhnout -čím výš vyletíš, tím níže spadneš.

19.11.2017 v 9:12 | Karma článku: 10.67 | Přečteno: 225 | Diskuse

Karel Boháček

Jaký sexuální fetiš je pro chlapa neodolatelný? Aneb Názory muže za zenitem 9. část

V předposlední části desetidílné minisérie uděláme něco, co jsme zatím zdánlivě nezkusili ani náznakem.

19.11.2017 v 9:03 | Karma článku: 11.58 | Přečteno: 446 | Diskuse

Jan Tichý(Bnj)

Země se fakt naštvala

Hele lidi, má trpělivost s vámi už došla. Já, Matka Země a spolu se mnou mé děti, synové Vzduch a Oheň a dcera Voda už vás máme plné zuby.

19.11.2017 v 8:52 | Karma článku: 10.89 | Přečteno: 285 | Diskuse

Helena Vlachová

Sexuální obtěžování

Všeho s mírou. Platí o všem v našem životě. O alkoholu, kouření, jídle, dalo by se toho napsat hodně, hovoříme-li o uměřenosti.

19.11.2017 v 7:40 | Karma článku: 30.52 | Přečteno: 685 | Diskuse
Počet článků 127 Celková karma 38.09 Průměrná čtenost 1808
Čím jsem starší, tím více mi vadí páchání zla na dětech a bezbranných, jinak jsem asi celkem normální ....


Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.