David Dvořák

Agropošta

17. 07. 2017 10:01:01
Poté, co EET účinně zbavilo malé obce o skomírající parazity, daňové velko-šizuňky a jiné úhlavní nepřátele státu, přichází MZ s neotřelým nápadem – zajistit prodej potravin na České poště.

Dožít se této doby Švejk, jistě by se optal Ministerstva zemědělství, na kterých pobočkách ČP ...? Na těch, které už Česká pošta pro nerentabilnost zrušila nebo na těch, které teprvá hodlá ze stejného důvodu zrušit? Nebo je snad už připravena divize Agrofertu, která se úkolu za nějakou tu dotaci ujme?

Ovšem já, jako občan platící v každém nákupu DPH, spotřební daň, silniční, z příjmu, sociální a zdravotní a jiné daně, které již atakují svou celkovou výši 70%, mám dotazy jiné...

Mám dotaz na ministra zemědělství Jurečku – jak hlasoval ohledně přijetí EET? ... a tady čtu, že snad byl pro. Pak tedy následuje otázka, jak bude potrestán za podíl na přípravě škody zjevně velkého rozsahu? Pokud to bylo z neznalosti, tak je blbej a měl by vystřelit z veřejných funkcí, neb občan ze svých daní zcela jistě nechce najímat a platit blbce. Pokud to nebylo z neznalosti, pak šlo zjevně o úmysl a reagovat by měli státní zástupci...

Taky bych měl pár dotazů na Andrejka – jste spokojenej? Je už to prostředí dostatečně narovnané, když se na dědinách ruší živnostníci podléhající EET a místo nich stejnou agendu přebírají obce, resp. kámoši radních, kteří pak nespadají pod systém EET, protože oficiálně služby zajišťují pod hlavičkou obecního úřadu? Neměly by se už začít raději stavět ty školky a školy z vybraných daní navíc místo úvah o nesmyslném dotování něčeho co jste svým rozhodnutím pomohl zlikvidovat? Dochází Vám bývalý manažere uskupení životně závislých na dotacích, že tyto dotace ubírají z měšce, ze kterého sosá především Váš bývalý Agrofert? ... že zbude na něj míň? A neodpustím si jedno – pokud uvažujete, že za další dotace se pobočky České pošty přetaví na nějakou Agropoštu s prodejem Vašich separátů a jiných stejně kvalitních výrobků, pak se těm dědinám raději vyhýbejte. Kam přijdu, tam pro Vás již dnes nemají vlídné slovo ...

A poslední dotaz mám na voliče – brzy budou volby a tak bych rád věděl, zda aktuální squadra u vesla musí ještě napáchat hodně škody, aby si i ten poslední volič uvědomil, že to jsou ti praví škůdci ...? Žádná babka zelinářka na trhu bez EET, žádný hospodský, který ulil bečku pivka, ale squadra s bílými límečky, kdy po jejich opomenutí, chybičkách, nekompetentních rozhodnutích a jiné kreativní činnosti vznikají tunely za desítky a stovky miliónů Kč. ...kdy tyto peníze pak mizí, obrazně řečeno, na Kanáry do firem s nedohledatelnými vlastníky. Pokud dojde k nějakým dotací v souvislosti s likvidovaným venkovem, pak věřte, že nikdo z nich nepůjde na brigádu do dolů, ale zvednou nám daně, aby bylo na ně - na ty dotace, určené již předem nějakým jejich kámošům. Ze svého nedají nic, naopak budou očekávat provizi za dotaci, kterou vymysleli, vypsali a přiklepli.

Je tu ještě někdo, kdo věří, že Andrejko narovnal prostředí? ... že vybere více na daních? ... že se budou stavět nějaké školky? ... že prospěl naší zemi? ... že po EET už Andrejko nebude účelově vykládat zákon, aby dosáhl na dotace pro malé podnikatele ? ... že už nebude zaměstnávat účetní, která dělá chyby, kdy výsledkem jsou daňové "úspory" obhajitelné jedině - korektně řečeno - kreativním výkladem práva?

Pokud si tohle většina neuvědomí, tak jako věřící ateista říkám ... Bůh nám pomáhej.

Blíží se volby a dle mého je třeba nasměrovat chod věcí veřejných zpět k normálu. Politik, který chce získat můj hlas ve volbách si může přečíst co za něj požaduji.

https://www.facebook.com/smlouvasvolicem

Zvyšte článku karmu!
Autor: David Dvořák | | karma: 33.29 | přečteno: 1132 ×
Facebook Twitter Google Plus

Diskuse

Vstoupit

V diskusi je 4 příspěvků.
Poslední z 17. 7. 2017, 20:17

Poslední články autora
PŘEJÍT NA ÚVODNÍ STRÁNKU iDNES.cz