Čtvrtek 8. června 2023, svátek má Medard
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Čtvrtek 8. června 2023 Medard

Ukrajina nevyšla, Bělorusko taky nic ... tak zas Novičok

3. 09. 2020 13:13:13
Jsem jediný komu přijde divné, že ti naši padouši (myšleno odpůrci exportu svobody a demokracie) provedou nějaký zločin ausgerechnet v době, kdy se jim to nejméně hodí? Začíná to být trapné.

Začal jsem si těch manipulací více všímat, když se všemožně rozšiřovala verze o "chemickém" Asadovi. Měl jsem totiž klienta, kdy žena byla Češka, ale muž Syřan. A tehdá mi řekl - Asad se udrží, protože má podporu většiny Syřanů. Tak jsem se začal zajímat o fakta, která jsou velmi "nekorektní". Např. - na rozdíl od našich kámošů Saúdů v Sýrii probíhaly volby, přičemž v r. 2014 poprvé s více kandidáty. Můžeme si o regulérnosti myslet co chceme, ale srovnejme to s těmi Saúdy (nebo i jinými režimy v regionu), kde nevadí ani veřejné stínání na ulici a o volbách se jim ani nesní. Zkrátka nepoměr a dvojí metr. Asad dokonce souhlasil se zničením chemických zbraní a následnou kontrolou. Mimochodem - dnes jsou USA tuším jediný stát, který se sice zavázal zničit tento druh zbraní, ale jaksi se jim to nedaří uskutečnit, na což občas škodolibě upozorňuje Rusko. Ale zpět, Asad byl zvolen několikrát po sobě a to i v klání, kde síly lásky, svobody, demokracie a pravdy všemožně podporovaly protikandidáta. Nicméně úsilí vyšlo naprázdno, přestože světový policajt rozhodl, že "Asad musí jít". Putin si zase umanul, že Asad jít nemusí a zrovna tak nemusí povolit výstavbu plynovodu přes své území (což je v podstatě pravý důvod potíží) ... a začalo jít z tlustých do tenkých. Asadovi se dařilo rebely a odpůrce pacifikovat a když už bylo skoro hotovo, tak přišel "Asadův chemický útok". Naprosto nelogicky, jediný komu to mohlo uškodit a uškodilo byl Asad. Velmi vtipnou scénku k problematice natočila a odvysílala německá televize ZDF - je to pouhých 12 minut, doporučuji shlédnout hlavně závěr.

Pak zde máme Skřípalovic aféru. Opět menší nelogičnosti jsou okamžitě trumfnuty většími, přičemž dostupná fakta min. vážně zpochybňují závěry mainstreamu. Můžeme začít tím, že Skřipal byl odhalený a potrestaný dvojitý špión, který byl předmětem výměny zajatých špiónů. tak se dostal na svobodu do Anglie. Každému přitom musí být jasné, že tyto výměny jsou založeny na důvěře, která spočívá na faktu, že vyměněný Bond09 přestává být terčem odvety. Usmrcením Skřipala by tak Ruské tajné služby vážně ohrozily podobné výměny v budoucnu. Zanechme ale teorie a podívejme se na fakta. Novičok byl prezentován jako jed, kdy už jen pohled na skleničku s Novičokem uvnitř Vás zabije. A ejhle - najednou je tady jeden, který neumírá ihned, ale spořádaně vyčká do příjezdu záchranky a co víc, ten nahoře nejvyšší vnukne záchranářům jakou mají použít protilátku. Fakt klika. Media se nezastavují nad fotografií, kdy místo činu zkoumají specialisté v těch super-uper protichemických oblecích a vedle poklidně stojí policista spokojeně ukusujíc ze své svačiny nebo zevlují hasiči. Novičok byl jednou na klice, podruhé v parfému ... Nikoho nezajímá, jak se tak asi ten vysoce jedovatý a i vzduchem se šířící smrtelný jed mohl na tu kliku dostat. To jako tam někdo přišel v tom super-uper protichemickém obleku a štětečkem to tam natřel? ... nebo přímo posprejoval? Když pak někdo poukáže, že ti dva Putinovi agenti Voloďa09 a Boris08 jsou pravděpodobně ti samí, kteří byli v týmu, jenž zajistil únik Janukoviče do Ruska, tak je okamžitě spuštěna hysterická reakce na téma konspirátoři a pravicoví extrémisté z Putinovi soldatesky. Novinařina jak noha, fakt, hlavně nepátrat, neptat se, logicky nemyslet.

S vysokou mírou pravděpodobnosti je tady jedna osoba, které se "Putinův útok Novičokem" vyhnul. Správně, Tichanovská, to je ta žena v domácnosti, kterou nikdo před půl rokem neznal, ale která je vydávána za zachránkyni svobody a demokracie v Bělorusku. Tam plány překazila zachycená nahrávka, se kterou Tichanovskou seznámili. Nahrávka obsahuje konverzaci, zda by neposloužila "dobré věci" spíše více jako mrtvá ... Zprávu ovšem přinesla jak jinak ... prokremelská, konspirativní a nevím ještě jaká média. Hlavně opět nepátrat, zda by na tom mohlo být zrnko pravdy nebo, že to má hlavu a patu nebo-li logiku.

A jsme u Navalného. K dokonalosti už jen chybí, aby v jeho kapse byla nalezena ampulka s Putinovým otiskem palce. Fakt si tady někdo myslí, že Putin v době, kdy díky situaci v Bělorusku, ze všeho nejméně potřebuje negativní popularitu se rozhodne jen tak mimo termín zlikvidovat někoho, kdo ho neohrožuje? .. a pojistí to tím, že zavolá do nemocnice v Omsku, kde lékařům nařídí, aby nezveřejnili to, co za chvíli zveřejní němečtí lékaři? Tohle je zkrátka podle šablony pro inkluzivně vzdělané. A opět se opakují nekorektní fakta - zatím co je najednou Navalnyj v bio-hazard boxu, tak jeho spolucestující si vesele skotačí po světě ... a že v letadlech moc místa není, v kontaktu s tím extrémně nebezpečným Novičokem muselo být hodně pasažérů ... a co teprve ta toaleta ... dům v Salisbury zbourali, tak co to zamořené letadlo ... už je sešrotováno?

Za mě - lež a účelovost z toho čouhá, jak pomyslná sláma z bot. Evidentním cílem je jakýmkoliv způsobem útočit na Rusko. Však mediální kanonáda už je spuštěna ...

Licence článků:k volnému převzetí za účelem zveřejnění.

Hlasujte ve finále ankety Blogera roku

Autor: David Dvořák | čtvrtek 3.9.2020 13:13 | karma článku: 42.08 | přečteno: 1669x

Další články blogera

David Dvořák

... a jako další opatření chystáme zastropování cen lokomotiv.

Věta použitá v nadpise mě napadla spontánně jako první, když jsem se dozvěděl, jak chce premiér Fiala zkrotit vysoké ceny pohonných hmot.

12.3.2022 v 13:13 | Karma článku: 38.38 | Přečteno: 1179 | Diskuse

David Dvořák

Něco si přej ... padá rubl

Dotaz na rádio Jerevan: Je pravda, že ruská měna rubl je ve volném pádu a životní úroveň Rusů padne na samé dno?

3.3.2022 v 13:13 | Karma článku: 26.79 | Přečteno: 739 | Diskuse

David Dvořák

Co je neekologické, to se zdaní …

Na webu seznamzpravy.cz vyšel článek s názvem: “Co je neekologické, to se zdaní. Jak chce Česko ozelenit ekonomiku“. Jako příslušník starší generace bych si dovolil nabídnout překlad do lidštiny...

19.9.2021 v 16:16 | Karma článku: 37.74 | Přečteno: 1206 | Diskuse

David Dvořák

Hey Joe ... pojď si popovídat

O nediplomatickém výpadu údajně nejmocnějšího muže planety, kterému nesmí foukat vítr při nastupování do letadla, na adresu Putina bylo napsáno už dost. Ovšem článků jdoucí na podstatu věci je jak šafránu.

25.3.2021 v 15:15 | Karma článku: 34.98 | Přečteno: 900 | Diskuse

Další články z rubriky Ostatní

Jiří Herblich

Jediné slovo a změní se svět, vyřkl Bůh

Jednání pokračuje tím co lidé dělají sobě, dělají i jemu, proto se čiňte poznat i jeho stránku protože ta rozhoduje o vašem životě.

8.6.2023 v 15:27 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 41 | Diskuse

Milan Šupa

O tom nejdůležitějším, co vůbec může existovat

Vše, co kolem sebe vidíte, je konečné. Je dočasné. V určitém okamžiku to vzniklo a od okamžiku svého vzniku pomalu, ale jistě spěje k zániku. Týká se to lidí, zvířat, rostlin, ale i naší planety, Slunce a celého okolního vesmíru.

8.6.2023 v 14:26 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 77 | Diskuse

David Vlk

Plivat na holky se nemá "Milí smradi."

Přiznám se, že mě to tak nějak obyčejně lidsky naštvalo, když jsem shlédl video na kterém partička českých chlapců uráží malou holku z Ukrajiny a ještě na ni jeden z nich plivne.

8.6.2023 v 9:44 | Karma článku: 39.45 | Přečteno: 2099 | Diskuse

Karel Trčálek

Jak Ladik k jinému úhlu pohledu na útočnou válku Západu proti Rusku přišel

Víte, já Ladikovi ruku rád podám, i když má na věci jiný názor. Já nekádruju. A rád jeho blogy čtu, jsem rád, že můžu Ladika číst a nikdo ho nezakazuje.

7.6.2023 v 17:46 | Karma článku: 25.09 | Přečteno: 491 | Diskuse

Janka Melišová

Viem, že nič neviem...

Scio me nihil scire. Dnes všetci všetko vedia. Racionálna diskusia ide do ústupu, kritické myslenie je zabudnuté remeslo.

7.6.2023 v 17:07 | Karma článku: 21.94 | Přečteno: 545 | Diskuse
Počet článků 250 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 1692

Pivko moc nemusím, ale jedno na genialitu našich vůdců dám. Jinak - čím jsem starší, tím více mi vadí páchání zla na dětech a bezbranných, ve zbytku jsem asi celkem normální ....

Triatlonistka se chlubí fotkou ze závodu, na plavkách měla menstruační krev

„Takhle vypadá ženský sport. Čím více bariér se nám podaří zbourat, tím lépe,“ napsala Emma Pallant-Browne na...

Stejně ošklivá jako všechno, co Rusko dělá, komentují vítězku soutěže krásy

V každoroční soutěži krásy pro vdané ženy získala titul Paní Ruska světa 2023 učitelka angličtiny Natalja Oskarová....

Hanka Kynychová nafotila sexy fotky. S klientkami probírá i menopauzu

Lektorka fitness a cvičitelka Hanka Kynychová (55) přiznává, že s nastupující menopauzou je třeba změnit ve svém životě...

Miluji tě, ale podvádím tě. A nelituji. Studie nahlédla do hlubin nevěry

Premium Je jedním z nejrozsáhlejších výzkumů svého druhu a přináší víc než paradoxní zjištění. Vyjevuje, že důvody nevěry jsou...

Nejsou menší, jen jsou výš, říká o modelaci prsou za 65 tisíc Krejčíková

Aneta Krejčíková (32) se rozhodla pro plastiku prsou. Představitelka sekretářky Květy ze seriálu Volha si své...