Pátek 9. června 2023, svátek má Stanislava
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
 • Pátek 9. června 2023 Stanislava

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Foto

Zdravím. Včera byly nějaké problémy? Už zase v akci?

0 0
možnosti

Čína nám zdarma darovala koronavirus a draze prodala roušky.

4 1
možnosti

Pane Dvořáku,

s křížkem po funuse.

V době kdy jste napsal svůj blog už byla veřejně oznámeno, že formality byly vyřízeny a letadla odletěla do Číny, aby přepravila leteckým mosstem už naoupené či darované ochranné prostředky

0 0
možnosti

Poslali jsme na pomoc Číně pár desítek tisíc roušek a respirátorů a nyní je z Číny dovážíme po milionech.

Jen pro připomenutí:

Babišovi navzdory.

„Mám vůči komunistickému režimu v Číně mnoho výhrad, ale myslím si, že byť by naše pomoc byla skromná, tak bychom pomoci měli. Nesouhlasím s názorem premiéra Andreje Babiše, že sami máme málo, a tak vůbec nepomůžeme,“ uvedl nový šéf KDU-ČSL Marian Jurečka.

https://www.forum24.cz/babisovi-navzdory-cesko-posle-do-ciny-i-materialni-pomoc/

Česká republika pošle do Číny 4,5 tuny materiální pomoci za 3,3 milionu korun. Materiální pomoc obsahuje respirátory, masky, roušky, ochranné oděvy, rukavice a dezinfekční prostředky.

https://www.novinky.cz/domaci/clanek/zive-ministr-petricek-k-humanitarni-pomoci-cine-na-boj-s-koronavirem-40313332

„Na palubě českého letadla je pět tun zdravotnického materiálu, který čínské straně na boj proti koronaviru zasílají kraje, města i soukromé firmy,“...."Mimo jiné jde o více než 780 000 párů rukavic, 43 000 roušek a respirátorů či 6800 ochranných oděvů,“ informovalo ministerstvo.

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/letste-kbely-armadni-special-pomoc-cina-humantni-pomoc-koronavirus.A200301_091014_zahranicni_lre

2 0
možnosti
Foto

Rozumím tomu dobře, že Čína, které pomohl celý svět zdarma, nám totéž zpět nyní draze prodává, Čína letadla s tím, co jsme si draze zaplatili, ještě zadržuje, a ten, kdo se zrůdným komoušským systémem nesouhlasil a nesouhlasí, by měl být na jakési Valší komoušské tabulce hanby?!

6 1
možnosti

J87i98r68k48a 25K82o60r14n

19. 3. 2020 19:16

Je to tak, zdejší rudá parta je blahem bez sebe, že původce největšího průšvihu století, je nám milostivě ochoten prodávat za nekřesťanské peníze pomůcky k ochraně před jeho selháním, to skoro nelze vymyslet

5 2
možnosti
Foto

Nic jiného jsme nečekali.

0 2
možnosti

Vidět na ČT primátora Hřiba s čínskou rouškou na obličeji je úsměvné.

A ani se nestydí.

.

:-)

2 2
možnosti

J79i37r62k25a 91K64o77r55n

19. 3. 2020 18:34

Jak poznáš čínskou roušku, dědečku? Já bych naopak řekl, že měl roušku home made, víš?;-D

2 5
možnosti

Karma R^[>-]R^

S Čínou obchoduje každý stát, který dohlédne dál než jen na špičku svého nosu. Čína je teď zahlcena objednávkami zdravotních pomůcek z celého světa. A pochopitelně je bude přednostně vyřizovat pro ty, kteří s ní mají solidní vztahy.

Pro neustálé okopávače čínských (a jiných) kotníků - Vy byste to snad dělali jinak, opačně? Tu licoměrnost a vaši proklamovanou tzv. morálkou si hoďte do špic. je to pokrytectví nejvyššího kalibru.

6 5
možnosti

J26i88r37k87a 24K40o48r50n

19. 3. 2020 18:31

Darebácká Čína by měla taváryšč saturovat celý svět zdravotnickými pomůckami zdarma a ještě platit reparace....

2 2
možnosti
Foto

Číňani se v podstatě rozhodli, že svým nedodáním zdravotnického materiálu zabijí nějaké naše lidi. Ale podle některých zdejších géniů za to může primátor Hřib. To je stejné, jako když terorista v bance zabije rukojmí, ale může za to policie, protože odmítla dát teroristovi výkupné.

1 2
možnosti

Nezlobte se, ale jak vaše teorie zapadá do posledních rozhovorů s Mynářem a Hamáčkem, kde se kasají, jak to Zeman a spol s Číňany perfektně vyřídili?

0 1
možnosti

Žebříčky

Redakční blogy

 • Redakční
        blog
 • Blog info
 • První pokus
 • Názory
        a komentáře

TIP REDAKCI & RSS