Čtvrtek 8. června 2023, svátek má Medard
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
 • Čtvrtek 8. června 2023 Medard

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Pro konečné vyřešení běženecké otázky se opravdu bude muset objevit lídr co zmobilizuje lid k vyhrnutí rukávů k pumpám potápějící naší lodi.

0 0
možnosti

Dohodu o migrantech prý zablokoval Orbán. Dohoda navržená EK má několik skrytých hrozeb: ti, co nechtějí přijímat žadatele o azyl, mohou platit jejich návrat domů - hrozba ovšem spočívá v tom, že mnoho zemí prostě odmítá přijímat lidi, o kterých neví ani zda jsou její občané, resp. dělá, že to neví. Pak je otázka, zda nás nebude EK nutit, abychom si tyto žadatele nemuseli vzít na své území - údajně když se nám je nepodaří vrátit do 8 měsíců, mají nějaký právní nárok zůstat na území EU. Kde asi? A za třetí - v době krize vám kOMISE může migranty vnutit. Aha! A kdo definuje krizi? Například to vypadá, že Řecko už je v krizi hodně dlouho. Pak je otázka: může nám EK migranty z řecka vnutit? A kolik? O tom zatím ticho po pěšině...Ještě že máme Orbána, který ví jediný velde Poláků, co nechce.

5 0
možnosti

Chavoleřečení Orbána?

Ale já chápu že otrocké nátury mají rádi biče svých pánů .....

0 1
možnosti

Duníte, pivníku Dvořáku D., hloupostí páně prezidentova typu jako prázdný pivní sud. Takže na zdraví, a bacha na Becherovku ... :-P

1 7
možnosti

Ach bože,na čem to frčíte??

A to jsem to ani nezvládl dočíst...

O blábolech jako soběstačnost a svoboda rozhodování se zmínil kolega přede mnou.

4 8
možnosti

Bože fakt? Nevysadil jste něco?

- Kapitalismus - opravdu nic lepšího na světě nefunguje - ne s živými lidmi. Vemte úrodnou zem, kde můžete sklízet kdykoli, cokoli, turistický ráj, ropnou velmoc - a zařiďte socialismus a vyjde vám Venezuela. Mimochodem tam zavedli, že hoteliéři museli ubytovat chudé soudruhy.

-Soběstačnost - opravdu si na to nikdo nepamatuje? Průvodním jevem socialistické soběstačnosti bylo, že byly fronty trvale na cokoli a přesto v obchodech spousta zboží nebyla. Přestože skoro delé vesnice pracovaly v zemědělství, tak kvalitní maso bylo podpultovka.

- Co kdo komu přikáže? Za socialismu nebyl problém, aby vám byťák do vaší rodinné vily přistěhoval cizou rodinu... Nebyl problém tu mít Rudou armádu, kdy jsem náklady na její pobyt platili my (vyjma žoldu). Nebyl problém komplet o našich ozbrojených silách nechat rozhodovat v Moskvě, včetně výroby, takže jsme měli největší tankovou armádu na hlavu na světě (a samozřejmě jsme z nich ještě platili licenční poplatky).

- Doporučuji navštívit Německo...

5 2
možnosti

a něco k tomu, jak to shrnul autor? protože to je trapná trčálkovina, chci říct replika

4 0
možnosti

O, je to síla, ozubená kolečka do sebe zapadají..

2 0
možnosti

Žebříčky

Redakční blogy

 • Redakční
        blog
 • Blog info
 • První pokus
 • Názory
        a komentáře

TIP REDAKCI & RSS